Продукцiя:

Про компанію.

 Компанія ТОВ «Індастріал-сервіс» заснована у 2006 році. На території України її структура представлена трьома регіональними офісами, які знаходяться у Донецьку, Харкові та Київі.

 
ТОВ «Індастріал-сервіс» є офіційним представником наступних компаній на території України:
 
PLARAD (Німеччина) – світовий лідер у галузі виробництва гідравлічного устаткування і механічного обладнання для болтових з‘єднань.
YALE (Німеччина) – світовий лідер у галузі виробництва вантажопідйомного механічного та гідравлічного обладнання.
MAUS (Італія) – світовий лідер у галузі виробництва устаткування для ремонту і виготовленню теплообмінників.
Політика компанії спрямована на просування нових продуктів, ідей і технологій задовольняючих поточним потребам підприємств у якісному, надійному устаткуванні й інструменті. Інтелектуальний потенціал нашої компанії, великий досвід і професіоналізм дозволяє вирішувати будь-які Ваші питання, які пов’язані з постачанням данного технологічного устаткування. До них відносяться: розробка концепцій і обґрунтований вибір основних параметрів систем, які поставляються й устаткування.
 
Використання нашого високоякісного устаткування дозволяє поліпшити якість ремонтних і налагоджувальних робіт, уникнути виробничого браку, зменшити час ремонтного періоду, що в свою чергу веде до значної економії часу і засобів, пов’язаних з простоями виробничого устаткування і щорічних закупівель того самого інструменту. Підтвердженням цьому є ряд ведучих підприємств України експлуатуючих устаткування, яке ми поставляємо.
 
Наші традиційні покупці працюють у наступних галузях промисловості:
 
  1. енергетика
  2. хімічна промисловість
  3. нафтопереробка
  4. суднобудування
  5. металургійна і видобувна промисловість
  6. машинобудування
Висока репутація постачальників у поєднанні з досвідом і навичками персоналу компанії ТОВ «Індастріал-сервіс», підтверджена сертифікатами Держстандарту України й авторізаційними листами.